نظارت تصویری

 

ثریا با توجه به سرعت بالای پخش از طریق IP تا سرعت 384Kb/s و توسط ارتباط تصویری زنده با کیفیت HD امکان انجام ماموریت های حیاتی را فراهم می‌سازد.شبکه ثریا و پایانه های پهن باند برای نظارت بر داده‌ها با تمامی برنامه های تصویربرداری زنده و سایر لوازم جانبی آنها منطبق و همگام می‌شوند. 
ویدئوهای نظارتی به سادگی در لحظه فشرده شده و از طریق شبکه ماهواره‌ای ایمن ثریا با HQs ومرکز کنترل به اشتراک گذاشته می شوند. برنامه‌های ویدئویی به طور معمول دارای قابلیت تنظیم اندازه و نرخ تعداد فریم توسط کاربر هستند و بسیاری از بینندگان و تصمیم گیرندگان جهانی را قادر می‌سازند تا از راه دور دوربین‌ها را کنترل ، میدان دید آنها را تنظیم و داده‌های ویدئویی را از نقاط دسترسی متعدد بازپخش کنند.
نظارت تصویری از طریق شبکه ماهواره‌ای ثریا برای ماموریت بخش‌های دولتی، امداد، دریایی و یا ماموریت‌هایی در قسمت‌های اطلاعاتی، نظارت و بازآفرینی (ISR)، جستجو و نجات (SAR)، نظارت گارد ساحلی، مدیریت حوادث، گشتهای زمینی و مرزی، جلوگیری از آتش سوزی جنگل‌ها، حفاظت از محیط زیست، نظارت بر خطوط لوله (حتی زیر آب) و موارد دیگر… کامل و بی نقص عمل می‌کند.
ثریا در تمام  مدت کنار شما خواهد ماند…