تماس صوتی از طریق IP

 

در زمان حرکت یا در موقعیت های دور از دسترس شبکه های معمول مخابراتی، دسترسی به تماس قابل اطمینان و مقرون بصرفه، بخش ضروری برای موفقیت در هرعملیاتی می باشد.
با بهره گیری از پوشش گسترده و پیشرفته ماهواره ثریا، انتقال صوت از طریق IP در هر نقطه ای از جهان و بدون مشکلات ترافیک شبکه و قطعی در اتصال را برای خانواده ها٬ دوستان و تیم های عملیاتی فراهم نموده است.
VoIP دارای مزایای بیشتری نسبت به مکالمات تلفنی معمول بوده که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشد:
  • به دلیل استفاده از بستر اینترنت، دارای نیازهای سخت افزاری محدود بوده و از پهنای باند کمتری استفاده می کند که این امر خود باعث کاهش هزینه های تماس می شود.
  • خدماتی از قبیل شناسایی تماس گیرنده  (Caller ID) و انتظار مکالمه بدون هزینه مازاد از طریق VoIP دریافت و ارتقای آن بر گسترش خدمات به چیزی بیشتر از پهنای باند اضافی نیاز نخواهد داشت.
  • هم چنین ثریا تنوع زیادی در خدماتی همچون انتقال داده ها و ویدئوها در هنگام تماس های تصویری یا ویدئو کنفرانس VoIP به کاربران خود ارائه می کند.
VoIP راهکاری است ایده آل جهت انجام کارهای اداری خارج از محیط اداری و همچنین انجام پروژه های دولتی و امدادی که نیازمند سطوح بالاتری از امنیت در اتصال و انتقال اطلاعات هستند.
با بهره گیری از تماس های VoIP از طریق ماهواره ثریا از امکانات و خدمات با کیفیت و تنوع بالای آن لذت ببرید.