اینترنت دریایی

 

ثریا با سالها تجربه در زمینه ارائه لینک های IP  دریا محور پیشرفته از طریق ماهواره، گزینه طبیعی برای راه حل های ارتباطی در دریا می باشد.  ثریا درک کاملی از نیازهای مشتریان خود و تفاوتهای ظریف فناوری مناسب برای محیط های دریایی دارد. این شرکت به منظور ایجاد یک بسته ارتباطی کامل دریایی، برترین ارائه دهندگان راهکار را با شبکه برتر باند L یکپارچه کرده و بصورت پکیج کاربردی ارائه میکند.ما با استفاده از ارتباط سریع و کارآمد در هر کجا که  بتوانید کشتیرانی کنید و از میان شلوغ ترین بنادر و خطوط حمل و نقل دریایی در سرتاسر جهان، تجربه یک ارتباط کاملاً مطمئن روی هر کشتی را به شما  ارائه می دهیم.صاحبان کشتی، افسران و خدمه دارای ارتباطی از نوع متن، صدا، داده و ویدئو هستند و این ارتباط، خود دارای انتخاب های پخش نامتقارن گوناگونی بوده که روی بازده سیستم و نرخ مدت زمان اتصال به شبکه (که به شدت رقابتی است) اثر می گذارد. راهکارهای ثریا به همراه وجود فایروال های مربوط به آن امکان ارتباط کاملا ایمن از طریق ایمیل و جستجوی فضای وب را برای شما فراهم می کند.
ثریا توانایی رفع نیازهای دفتری و اداری را از طریق چت و کنفرانس ویدئویی ایجاد کرده و همچنین امکان مدیریت ناوگان ، رفاه خدمه شناور و نظارت بر شرایط بارها و تجهیزات را توسط پلتفرم های طراحی شده برای این منظور فراهم می نماید.
ثریا همچنین با دستگاه های امدادی هماهنگ بوده تا اطمینان حاصل کند که خدمه و مسافران از راه دور،  دسترسی کامل و مطمئن به خدمات پزشکی و درمانی را در هر نقطه از جهان داشته باشند.
 
با ثریا ، هر کجا که دریاها شما را با خود ببرند ، در نزدیکی ساحل خواهید بود.