ارتباطات دریایی

ارتباطات دریایی ثریا موجب می‌شود تا حتی روی دریا بدون توجه به نوع کشتی که با آن سفر می‌کنید و در هر کجا از مکان‌های تحت پوشش ثریا که باشید در دسترس باشید. محصولات و راهکارهای ثریا موجب می‌شود تا برای بندر مبداء خود، دیگر شناورها و برای کسانی که دوستشان دارید در دسترس باشید.
اقیانوس‌ها و آبراه‌های دنیا نقاطی دور افتاده روی کره زمین هستند که شبکه ماهواره‌ای ثریا ارتباطات صوتی و دیتا را در این مناطق به‌وسیله راهکارهای دریایی و مقرون به صرفه خود تامین می‌کند. این بخش از محصولات بر اساس بالاترین استانداردهای مقاومت و دوام و اطمینان طراحی شده است و استفاده از این محصولات جهت خدمات اورژانسی و در مواقع اضطراری و همچنین در محیط‌های نا ملایم و خشن دریایی به سادگی می‌باشد.
ماهواره ثریا شما را قادر می‌سازد تا از مزایای تکنولوژی ماهواره‌ای برای برقراری ارتباط بدون مرز در داخل شبکه ماهواره‌ای ثریا و در مسیرهای کشتیرانی از غرب اروپا تا شرق استرالیا بهره‌مند شوید.
موج جدیدی از ترمینال‌های ماهواره‌ای در دریا حالا شما  واقعا حق انتخاب دارید.
  • ترمینال‌های دریایی ما در شبکه پیشرفته و فوق العاده ثریا کار می‌کنند. قیمت‌های باور نکردنی و طرح‌های ما کاملا در بازار رقابتی بوده و بر اساس نیاز مشتری تنظیم می‌گردند.
  • طراحی ماهواره ثریا به ما امکان ارائه دیتا با سرعت و حجم بیشتر را با آنتن‌های هم اندازه در مقابل رقبا میدهد.
  • ترمینال‌های دریایی براحتی نصب شده و به کشتی‌ها برای ارائه سرویس‌های راه دور کمک می‌کند.
  • ترمینال‌های دریایی ما بر روی شناورها رفاه را برای خدمه از طریق امکان ارائه تماس صوتی و دیتا  بالا میبرد.
شما هرگز گمان نمی‌کنید در وسط دریا و در یک کشتی باری ۹۰۰ فوتی و یا یک قایق تفریحی ۲۰ فوتی هستید، اگر ارتباطات ماهواره ای ثریا را با خود داشته باشید.