ردیابی و مانیتورینگ

 

ثریا نیازهای های مشتریان خود را به خوبی درک و اهمیت برقراری ارتباط سریع بین پایگاهها و مراکز فرماندهی را به منظور اجرای عملیات های گسترده و مهم سرلوحه کار خود قرار داده است.
به طور ویژه در زمینه هایی همچون بخش های دریایی، امداد، انرژی و سازمانی از مزایای چنین فناوری هایی بهره می برند، زیرا در ماموریت های موجود در این حوزه ها، وجود یک لینک ارتباطی دائم بین دستگاههای راه دور و یا غیرمتمرکز ، وسایل نقلیه و کشتی ها ضروری است.
ثریا امکان ردیابی پیشرفته و برنامه های داده M2M رابرای فراهم کردن قابلیت های نظارت از راه دور در محدوده خارج از پوشش مخابراتی را مهیا می سازد. این خدمات از طریق تامین کنندگان ثریا که از شبکه ماهواره جهانی باند L استفاده می کنند، ارائه می شود.
بخش های حمل و نقل بازرگانی، ماهیگیری، نیروی دریایی، گارد ساحلی و خدمات اوقات فراغت می توانند ردیابی کشتی یا ناوگان و نظارت بر عملیات را با بهره گیری از تجهیزات از راه دور، نمودارهای ناوبر، اطلاعات ورود و خروج، اطلاعاتی در رابطه با کیفیت سوخت و پروسه آب بالاست  و … را به روز نگه دارند.
ثریا برای کاربردهای عملیات در حال حرکت(سیار) و راه دور،  اطلاعات فوری شامل داده های ویدئویی HD وصدا را از پایگاههای مختلف در سراسر جهان تا مراکز فرماندهی جمع آوری می کند. این کار به منظور استقرار سریع منابع، دستورالعمل های ارتباطی کارآمد، بالا بردن احتمال موفقیت ماموریت و ارتقاء کارکنان انجام می شود. علاوه بر این؛ تلفن های ماهواره ای بسیار شخصی، مجهز به قابلیت های ناوبری هستند که به کاربران امکان می دهد در صورت بروز یک اتفاق غیرقابل پیش بینی به راحتی سیگنالهای SOS را با داده های ردیابی خودکار به مراکز اورژانس یا شماره های از پیش تعریف شده ارسال کنند.
با ثریا شما با طرح های عملیاتی دقیق و پرجزییات خود حتی در صورت گسترده بودن آن، روی یک مسیر استوار و قابل اطمینان قرار خواهید گرفت.