معرفی

شرکت ارتباطات تلفن آسیا

نماینده رسمی شرکت ارتباطات ماهواره ای ثریا در ایران از سال 1384 تاکنون

 

شرکت ارتباطات تلفن آسیا Asia Telecomm  در سال 1384 با شماره 219109 ثبت گردید. این شرکت با عقد قرارداد با شرکت بین المللی ارتباطات ماهواره‌ای ثریا، تنها نماینده رسمی و ملی این شرکت در جمهوری اسلامی ایران شد و در سال 1384 موفق به اخذ پروانه ارائه خدمات ارتباطات همراه بین المللی ماهواره‌ای (GMPCS) به شماره‌ی 10/5343 و در سال 1395 پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیویی به شماره‌ی 285-68 مورخ 1395/08/19 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جمهوری اسلامی ایران گردید . شرکت ارتباطات تلفن آسیا در سال  1401 موفق شد پروانه GMPCS را به پروانه ارائه خدمات دسترسی ماهواره‌ای (SAP) به شماره 100/17096 ارتقا داده و مجوز ارائه خدمات جامع‌تر در ارتباطات ماهواره‌ای را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کسب کند.

شرکت ارتباطات تلفن آسیا با همکاری شرکای خود در منطقه و اروپا، پیشرو در صنعت ارتباطات ماهواره ای و رادیویی، ارائه دهنده خدمات صوتی، فاکس، پیامک، دیتا، اینترنت و راه کارهای جامع تلمتری، اسکادا، سیستم ردیابی و شناسایی از راه دور (LRIT)، قرائت از راه دور (AMR)، سیستم مدیریت ناوگان (FMS)، سیستم شناسایی خودکار (AIS)، سیستم پایش شناورها (VMS) و سیستم رادیویی مشخص کننده موقعیت درشرایط اضطراری (EPIRB) در حوزه های زمینی، دریایی و هوایی  است.

شرکت ارتباطات تلفن آسیا در سال 1385 طی عقد قرارداد با شرکت مخابرات استان خوزستان، 300 روستای فاقد ارتباط این استان و در سال 1386 طی عقد قرارداد با استان‌های کرمان،  چهارمحال بختیاری، مرکزی، اصفهان، گلستان، سمنان، زنجان، بوشهر و کرمانشاه، 200 روستای فاقد ارتباط در این استانها را مجهز به ترمینال‌های ماهواره‌ای ثریا نمود و ارتباط تلفنی برای اولین بار در این روستاها برقرار گردید.

شرکت ارتباطات تلفن آسیا در سال 1395 با امضای تفاهم نامه‌ای با سازمان شیلات ایران پایش شناورهای آبهای دور را اجرا نمود و در همین سال با امضای قراردادی با شرکت ماهواره‌ای ثریا، دو SMS Center اختصاصی ماهواره‌ای این شرکت را در داخل کشور جمهوری اسلامی راه‌اندازی و مستقر نمود که هم اکنون هر دو SMS  Center درحال بهره‌برداری می‌باشند.

با عنایت به سابقه 18 ساله شرکت ارتباطات تلفن آسیا Asia Telecomm در صنعت ماهواره و ارائه خدمات ماهواره ای ثریا به مشترکین خود خصوصا مدیریت های بحران، تیم های امدادی و عملیاتی در سراسر کشور جمهوری اسلامی ایران، شبکه یکپارچه، منحصر بفرد و گسترده ای از مدیریت های بحران در داخل کشور بر روی ماهواره ثریا ایجاد گردیده است که تمامی مشترکین جدید نیز می توانند از این بستر بهره برداری نمایند

 

پروانه‌ها : 
    1. پروانه ارائه خدمات دسترسی ماهواره‌ای (SAP)
    2. پروانه عرضه خدمات ورود، خرید و فروش تجهیزات رادیوئی
  
مجوز ها :
    مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران
گواهینامه‌ها :
    1. گواهینامه صلاحیت خدمات انفورماتیکی
    2. گواهی عضویت سندیکای صنعت برق ایران
    3. گواهی عضویت انجمن صنفی شرکت‌های اتوماسیون صنعتی
    4. گواهی عضویت انجمن مهندسی دریایی ایران
    5. گواهینامه تعیین صلاحیت از اداره کار استان تهران
    6.
گواهینامه فعالیت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران
نمایندگی‌ها :
    1. نمایندۀ ملی شرکت ماهواره‌ای Thuraya در ایران
    2. نمایندۀ ملی شرکت Yahclick در ایران